Pamokos miesto šventėse

0

Pamokos miesto šventėse

Start time: 2015 11 24

Organizuojate viešą renginį ar koncertą atviroje miesto ar užmiesčio erdvėje ir norite įtraukti žiūrovus į renginio vyksmą, šokių pamokos tai puikiai gali padėti padaryti. Tada visi susirinkusieji galės ne tik būti renginio stebėtojais, bet ir dalyviais. Linksmos ir stilingos šokių pamokos įprastai padeda padidinti renginio dalyvių pasitenkinimą renginiu.  

Mes jau 15 metų lipam ant įvairių scenų ir puikiai žinom kokius šokius mokyti atitinkame renginyje, kokią parinkti šokio muziką ir kokio sudėtingumo turi būti žingsneliai ir t.t., kad tai taptų pramoga susirinkusiems. Mokame atlikti pamoką smagiai ir suteikti žmonėms dar daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo.
Didžiausi renginiai, kuriuose esame vedę šokių pamokas Jurbarko miesto miesto šventė, Plungės miesto šventėje, Lietuvos bibliotekų darbuotojų sąskrydis, Muziejų naktys Klaipėdoje, Klaipėdos Jūros šventė ir kt. Mūsų šokių pamokas pasirinko tokios organizacijos kaip Smeltė, Neolife Lietuva, DnB bankas, Lido Marine, Baltic Engineering Centre, TMD Partneriai, Simonaitytės biblioteka, Klaipėdos miesto savivaldybė, Nese Casino ir kt.

Galime Jūsų švetei ar renginiui sukurti šokio "falšmobą" (Flashmob - tai renginys ar vyksmas kai vienu metu, susibūria grupė žmonių vienoje vietoje ir atlieka vieningą veiksmą ar veiksmų junginį, mūsų atveju sušoka šokio kompoziciją ir pabaigoje išsiskirsto).

Šokių pamokų video Jūros šventės metu:

                      

 Šokis išjudina, šokis sušildo, šokis pralinksmina, šokis apjungia, šokis praturtina visus susirinkusius ir Jūsų renginį.

Parašykite mums!

Mūsų privalumai:
- Esame pravedę virš 100 pamokų įvairiose šventės, renginiuose, komandų formavimo mokymuose.
- Plati šokių programa tinkanti ir jaunimui, ir suaugusiems! :-)

- Jaukios, miesto centre esančios, šokių salės Klaipėdoje!
- Virš 19 metų darbo patirtis šokių mokymo srityje!
- E
fektyvi šokių mokymo sistema!
- Nuoširdus ir betarpiškas bendravimas šokių pamokose!
- Mėgavimasis šokiu ir dalinimasis šokio teikiamu džiaugsmu su kitais!
- Šokame ir mokome su aistra ir šypsena! ;-)

Gyvenk su aistra!

 

Rekvizitai pasiteiravimui:
8 615 33921, 860026516
info@ltrueda.lt 

Dalintis šia naujiena
Categories: ,