Komanda

Loreta

Pramoginių, Latino solo ir porinių šokių trenerė, plataus profilio choreografė

Nuo 1998 m. dirbanti choreografijos srityje. 2000 metais Klaipėdos Universitete įgijo choreografo pedagogo specialybę. "Rueda" studijos ugnis ir temperamentas. Įžvalgi ir nuoširdi, mylinti savo darbą ir mokanti uždegti žmones savo šypsena ir tobulais šokių žingsnelių paaiškinimais. :-) "Puikiai jaučiuosi gerų draugų kompanijoje, mėgstu šypsenas ir tikiu tuo, ką darau..." :-)

Valdas

Pramoginių, Latino, Tango solo ir porinių šokių treneris, plataus profilio choreografas

Nuo 1998 iki 2003 „Žuvėdros“ ansamblio šokėjas, dukart Pasaulio ir Europos sportinių šokių čempionas, dukart vicečempionas ir dukart bronzinių medalių laimėtojas. 2000 m. sausio mėn. kartu su visu „Žuvėdros" kolektyvu LR prezidento apdovanotas Gedimino 5 laipsnio ordinu, o 2003 m. ordino medaliu „Už nuopelnus Lietuvai". Šokanti širdis ir siela. Mėgstantis laisvę šokiuose ir gyvenime. Nuoširdus, reiklus, linksmas ir individualus. :-) "Mėgstu daug svajoti, užburti žmones šokiu ir viską, kas saldu..." :-)

Rugilė

Pramoginių, Latino, Reggaeton solo ir porinių šokių trenerė, plataus profilio choreografė

Nuo vaikystės šoko baleto mokykloje ir svajojo būti "prima" balerina. 2007 m. Klaipėdos universitete menų fakultete įgijo choreografo pedagogo specialybę. Nuo 2006 metų dirba choreografijos srityje. Linksma, nuoširdi ir nuolat pasitempusi grakščiai atlieka kiekvieną šokio žingsnelį ir savo elegancija žavi visus "Rueda" šokėjus. "Mėgstu bandeles, šokoladą ir, žinoma, daug daug šokti..." :-)

Karolina

Solo latino, Gatvės, Show-dance šokių trenerė, plataus profilio choreografė

Aistra šokiui dega nuo vaikystės. Nuo mažų dienų šokusi įvairių stilių šokius. Šiuo metu Lotynų Amerikos šokiai ir Show dance šokiai - jos aistra Nr. 1! :-) "Mėgstu mokyti šokti ir dalintis šokio teikiamu džiaugsmu su kitais " :-)

Viktorija

Pramoginių solo ir porinių šokių trenerė, plataus profilio choreografė

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo šokio pedagogo specialybę. Šokių trenere dirba nuo 2018 m. Paprasta, elegantiška, stilinga ir grakšti. Nuo vaikystės mėgstanti šokti ir galinti šokti be sustojimo valandų valandas. "Jaučiuosi nuostabiai, kai po šokio pamokos žmonės išeina su šypsena..." :-)