Categories Archives: Paslaugos

10 Aug
0

Solo Latino šokiai

By: admin – Categories: , – 2018 08 10

Jei Jūs neturite šokių partnerio, bet norite išmokti šokti Latino šokius - Solo šokiai kaip tik Jums. Mokydamiesi Solo šokių, išmoksite grakščiai judėti lotynų Amerikos šokių muzikos ritmu, patirsite tai, ką galima pajausti tik savo kūnu įsiliejus į muziką ir šokį. Jūs išmoksite šokti: Lotynų Amerikos šokius:
 Salsą, Merengę, Bachatą, Kizombą, Cumbią, Cuban cha cha, Sambą, Čia Čia Čia, Rumbą, Svingą, (more…)

09 Aug
0

Poriniai pramoginiai šokiai

By: admin – Categories: – 2018 08 09

Ieškote malonaus, jausmingo, įkvepiančio laisvalaikio dviese, seniai norite įgyvendinti savo svajonę išmokti šokti, o suskambus aistringai Tango arba nuotaikingai Čia čia čia muzikai, norisi žengti ant parketo ir laisvai atlikti šiuos šokius? Mes pasiruošę Jums padėti įgyvendinti šiuos norus ir svajones! Laukiame Jūsų Pramoginių šokių pamokose, kuriose galėsite išmokti šokti visame pasaulyje gerai žinomus ir (more…)

08 Aug
0

Poriniai Latino šokiai

By: admin – Categories: – 2018 08 08

Mėgstate uždegančius Lotynų Amerikos muzikos ritmus, esate aktyvių šokių gerbėjai, norite įvaldyti tik Lotyniškus šokių judesius – kviečiame Jus į Latino šokių pamokas, kuriose išmoksite šokti visame pasaulyje gerai žinomus, uždegančius, aistringus ir linksmus šokius.  Lotynų Amerikos šokiai: Cuban salsa (Salsa Rueda De Casino), Bachata, Kizomba. Kubietiška salsa – tai smagus ir kubietiškai karštas šokis. Salsa (more…)

07 Aug
0

Solo pramoginiai šokiai

By: admin – Categories: – 2018 08 07

Jei Jūs neturite šokių partnerio, bet norite išmokti šokti pramoginius šokius - Solo šokiai kaip tik Jums. Mokydamiesi Solo šokių, išmoksite grakščiai judėti lotynų Amerikos ir klasikinių šokių muzikos ritmu, patirsite tai, ką galima pajausti tik savo kūnu įsiliejus į muziką ir šokį. Jūs išmoksite šokti: Lotynų Amerikos šokius:
 Sambą, Čia Čia Čia, Rumbą, Džaivą, Salsą, Merengę, Bachatą, Kizomba, Cumbią; Klasikinius (more…)

14 May
0

Bachata-Kizomba pamokos poromis

By: admin – Categories: , – 2018 05 14

Kviečiame  į saulėtosios Dominikos šokio “Bachata” pamokas ir į amžinos vasaros šalies Angolos šokio “Kizomba šokių pamokas”!   Kizomba – tai greitai populiarėjantis šokis Pasaulyje ir žinoma Lietuvoje. Truputį primenantis Argentinietišką tango. Jis patrauklus dėl savo paprastumo, artimo ir švelnaus kontakto tarp partnerių, ir ypatingai gražios muzikos.  Bachata - tai didelio populiarumo sulaukęs šokis Amerikoje ir Europoje, pakerėjęs visus (more…)