Categories Archives: Solo šokiai

10 Aug
0

Solo Latino šokiai

By: admin – Categories: , – 2018 08 10

Jei Jūs neturite šokių partnerio, bet norite išmokti šokti Latino šokius - Solo šokiai kaip tik Jums. Mokydamiesi Solo šokių, išmoksite grakščiai judėti lotynų Amerikos šokių muzikos ritmu, patirsite tai, ką galima pajausti tik savo kūnu įsiliejus į muziką ir šokį. Jūs išmoksite šokti: Lotynų Amerikos šokius:
 Salsą, Merengę, Bachatą, Kizombą, Cumbią, Cuban cha cha, Sambą, Čia Čia Čia, Rumbą, Svingą, (more…)

07 Aug
0

Solo pramoginiai šokiai

By: admin – Categories: – 2018 08 07

Jei Jūs neturite šokių partnerio, bet norite išmokti šokti pramoginius šokius - Solo šokiai kaip tik Jums. Mokydamiesi Solo šokių, išmoksite grakščiai judėti lotynų Amerikos ir klasikinių šokių muzikos ritmu, patirsite tai, ką galima pajausti tik savo kūnu įsiliejus į muziką ir šokį. Jūs išmoksite šokti: Lotynų Amerikos šokius:
 Sambą, Čia Čia Čia, Rumbą, Džaivą, Salsą, Merengę, Bachatą, Kizomba, Cumbią; Klasikinius (more…)

09 Mar
0

Šokio terapija solo šokių pamokos

By: admin – Categories: – 2018 03 09

Šokių terapija-teigiamų emocijų šaltinis. Ypatingai subalansuota moterims! Nesate tikri ar sugebėsite išmokti sudėtingų šokių judesių, norite nesudėtingos šokių programos, norite tiesiog nieko negalvodami gerai pasišokti ir atsipalaiduoti – Šokio terapijos grupė kaip tik Jums. Šokių terapija – psichoterapijos tipas, kuris naudoja šokio judesį plėtojant ir gerinat socialinį, pažinimo, emocinį ir fizinį žmogaus gyvenimą. Dėka šokio, (more…)

08 Jul
0

Individuali šokių pamoka

By: admin – Categories: , – 2016 07 08

Norite mokytis tik tuos šokius kurie yra Jums įdomūs? Netinka siūlomas šokių grupės laikas arba pamokų intensyvumas? Mėgstate individualų dėmesį? Individualios šokių pamokos kaip tik Jums. Kodėl verta pasirinkti individualias šokių pamokas: – nereikia derintis prie grupės laiko; – galima individualiai suformuoti mokymo programą; – idividualiai susiderinti dėl užsiėmimo laiko; – laisvai reguliuoti užsiėmimo intensyvumą; (more…)

07 Jul
0

Senjorų solo pramoginių šokių pamokos

By: admin – Categories: – 2016 07 07

Šokiui amžius nesvarbus. Šokių ir laisvalaikio centre “Rueda” šokėjų amžius taip pat neribojamas. Jeigu Jums virš 60 ir Jūs norite išmokti šokti pramoginius šokius, kvieičiame nedvejoti ir prisijungti. Dėstoma šokių programa specialiai sukurta vyresnio amžiaus žmonėms. Mokydamiesi Solo pramoginių šokių, išmoksite grakščiai judėti lotynų Amerikos ir klasikinių šokių muzikos ritmu, patirsite tai, ką galima pajausti (more…)