Categories Archives: Vakarėliai

03 Jul
0

Šokių vakarėliai

By: admin – Categories: , – 2016 07 03

Šokių praktikos vakarėliai - skirti visiems, .ty., šokantiems ir nešokantiems  klaipėdiečiams ir  svečiams.Jeigu Jūs jau šokate porinius ar solo šokius tai šokių praktikos vakarėlis padės Jums atsipalaiduoti nuo šokių pamokų ritmo, pajausti mėgstamų šokių teikiamą malonumą praktiškai pritaikant jau išmoktus judesius ir įgytus įgūdžius. Jei dar nemokate šokti tai šokių praktikos vakarėlis puikus vieta pabandyti pasimokyti šokti.  Šokių ir (more…)

02 Jul
0

Pabodo įprasti vakarai?… Norite ko nors ypatingo?… Rengiate siurprizą?… Norite stilingų pramogų?… Organizuojate teminį vakarą?… Mes pasiruošę Jums padėti Siūlome Jūsų organizuojamą renginį ar vakarą paįvairinti šokių pamokėlėmis ir žaidimais. Tai puikus būdas išjudinti vakaro svečius, visus įtraukiant į užvedantį ir nuotaikingą šėlsmą. Garantuojame Jums – tai visiškai paprasta ir prieinama visiems. Mūsų šokių pamokas (more…)

01 Jul
0

Pamokos miesto šventėse

By: admin – Categories: , – 2016 07 01

Organizuojate viešą renginį ar koncertą atviroje miesto ar užmiesčio erdvėje ir norite įtraukti žiūrovus į renginio vyksmą, šokių pamokos tai puikiai gali padėti padaryti. Tada visi susirinkusieji galės ne tik būti renginio stebėtojais, bet ir dalyviais. Linksmos ir stilingos šokių pamokos įprastai padeda padidinti renginio dalyvių pasitenkinimą renginiu.   Mes jau 15 metų lipam ant įvairių scenų (more…)

30 Jun
0

Teminiai šokių vakarai

By: admin – Categories: – 2016 06 30

Teminiai šokių vakarai - skirti ne tik pasišokti bet ir atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienas teminis vakaras turi savo temą ir aprangos kodą, tačiau tai tik žaismingas akcentas, nes teminė apranga nėra privaloma, svarbiausia Jūsų gera nuotaika. Teminių vakarų metu galima išmokti naujų šokio žingsnelių, sudalyvauti linksmuose žaidimuose ir atrakcijose, pašokti pagal gyvą muziką, laimėti (more…)