Skirkite 1,2 proc. parama VšĮ “Rueda”! Dėkojame už jūsų gerumą! :-)

0

Jeigu palaikote Šokių ir laisvalaikio centro “Rueda” veiklą, mintis ir darbus, puoselėjant šokių kultūrą,  skirkite VšĮ “Rueda” 1,2 proc. paramą arba paramos dalį nuo Jūsų sumokamo pajamų mokesčio. 

Paramos deklaraciją galima pateikti  tik elektroniniu būdu per VMI sistemą. 

Jei galite skirti paramą, turite iki 2023 gegužės 1 d. užpildyti ir pateikti VMI EDS sistemoje paramos deklaracijos FR0512 V5 formą, kuri šiais metais pildoma dar lengviau nei bet kada, su VMI vedlio pagalba.

Deklaracijos pildymo duomenys ir pildymo instrukcija:

1) Naudojantis savo el. bankininkyste ar kitais galimais būdais prisijunkite prie sistemos - EDS (Elektroninio deklaravimo sistema).
2) Skyriuje „DEKLARAVIMAS“ kairiajame meniu pasirinkite „Pildyti formą“, tada iš sąrašo dažniausiai pildomos formos pasirinkite „Prašymas skirti paramą“;

3) Filtro laukelyje „Formos kodas“ suvedus FR0512 deklaracijos formos kodo ar pavadinimo fragmentą ir paspaudus filtruoti, žemiau pateikiamas deklaracijų sąrašas su aprašymu.

4) Pradėti pildyti deklaraciją, paspaudus ant žemės gaublio nuorodos ir pradėti pildyti tiesiogiai portale.

 
Deklaracijos formos paieškos žingsnių EDS sistemoje pavydys:

 

EDS nustatymai 2023
 
 
Deklaracijos formos pildymo EDS sistemoje pavydys:
 

5) Formos FR0512 v.5 pildymo trumpa instrukcija pagal VMI pildymo vedlį:

      -  Gavėjo paieška įrašykite: VšĮ Rueda arba įmonės kodą 242162480. Tada Jums išmes surastą įmonę VšĮ "Rueda" turite ant jos paspausti t.y., ją pasirinkti.

      -  Mokesčio dalies paskirtis: galima nieko nerašyti.
      -  Mokesčio dalies dydis (procentais)* įrašykite:
      -  1,2 (Jei norite skirti paramą keliems paramos gavėjams, ją galite išskaidyti ir skirti visiems savo norimą procentinę dalį išskaidant 1,2 proc. t.y., 1% arba 0.5% ir t.t.);
      -  Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio įrašyti: 2022  (Jei norite skirti paramą kelis metus į priekį galite nurodyti ateinančius metus pvz.: 2023, 2024 ir t.t.);
      -  Toliau paprašys patvirtinti  Ar duomenys teisingi? Tada patikrinkite ir jei viskas gerai spauskite Taip, Teisingi. Jei kažką ne taip užpildėte spauskite Pridėti naują įrašą.
      -  Toliau paprašys Jūsų Ar norite formuoti prašymą? Spauskite Formuoti prašymą.
      -  Toliau parodys Jūsų suformuotą prašymą ir paprašys pateikti prašymą. Spauskite Pateikti ir dar kartą Pateikti.

SVARBU ŽINOTI:

Iki gegužės 4 d. išlieka galimybė pakeisti/koreguoti jau atliktą sprendimą dėl savo 1.2% GPM skyrimo. Vėliausias Jūsų pateiktas prašymas skirti 1.2% GPM anuliuoja ankstesnius.

Dėkojame už Jūsų gerumą! :-)

 

Mūsų kontaktiniai duomenys:
Tel. Nr.: 8 600 26516 
El.paštas: info@ltrueda.lt

Nuoširdžiai,
Šokių ir laisvalaikio centras "RUEDA"

Dalintis šia naujiena
Categories: ,