Didysis „Rueda“ šokių vakaras – “Venecijos karnavalas” – gruodžio 12 d. 18 val.!

0

Kviečiame šventiškai ir linksmai praleisti šeštadienio vakarą bei šventes pasitikti su gera nuotaika !!!

Praeitų metų šventinio "Rueda" šokių vakaro video akimirkos: https://www.youtube.com/watch?v=4HINazg7noQ 

Vakaras vyks Klaipėdos Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2., 2 aukštas)

Visai nesvarbu, ar turite kaukę, ar ne, laukiame visų norinčių: porinių grupių šokėjų, solo grupių šokėjų (dėl patogumo, šokiai vakaro metu vyks atskirais užėjimais, atskiram užėjime šoks porinių grupių šokėjai ir atskiram užėjime solo grupių šokėjos), nešokantys šokių klubuose asmenys, bet mėgstantys šokių vakarus.

Bilietus į šokių vakarą galite rezervuoti paskambinę telefonu 861533921. Jei šiuo metu šokate Šokių ir laisvalaikio centre "Rueda" galite registruotis į vakarą pas savo šokių trenerį. Registracija išankstinė!!!
P.S. Neužsiregistravę iš anksto asmenys į vakarą nebus įleidžiami. Išankstinė registracija vyks iki gruodžio 9 d. 22 val.! Vietų skaičius ribotas!

Vakaro programoje Jūs išvysite iliuzionisto Algimanto Frankonio šou, pakilią nuotaiką sukurs Klaipėdos Valstybinio Muzikinio teatro solistas Rokas Spalinkas, galėsite mėgautis ir šokti pagal gyvai skambančią pramoginių šokių muzika su grupe "Trys apelsinai", išvysite "Rueda" trenerių šokių šou pasirodymus, galėsite išmokti keletą smagių karnavalo šokių, kartu žaisime smagius karnavalo žaidimus, įsimintinas akimirkas užfiksuos vakaro fotografas.

Vakaro apranga - karnavalinė (neprivaloma).
 
Vakaro bilieto kaina - 25 eur. Į bilieto kainą įeina vakaro programa ir užkandžiai, o mėgstamus gėrimus galite atsinešti savo.

Organizatorius:
Šokių ir laisvalaikio centras "Rueda"
www.ltrueda.lt

Vakaro plakatas:

Venecijos karnavalo plakatas Rueda

Dalintis šia naujiena
Categories: